SCREENY

Rolety typu Screen to zewnętrzne osłony przeciwsłoneczne posiadające wysokospecjalizowane tkaniny techniczne odporne na warunki atmosferyczne. Podstawową funkcją rolet zewnętrznych screen jest ochrona przed przegrzewaniem pomieszczeń, oraz ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem. Dodatkową zaletą screenów jest wpuszczanie światła o odpowiedniej liczbie LUX-ów przy całkowitym zasłonięciu rolet oraz eliminowanie zjawiska refleksów słonecznych na ekranach monitorów. W zależności od użytej tkaniny rolety typu screen posiadające zamek ZIP mogą również pełnić funkcję moskitiery. Częścią składową rolet screenowych jest sztywna skrzynka 103mm x 103mm z ekstrudowanego aluminium w której tkanina nawijana jest na okrągłą rurę o dużej średnicy, najczęściej wybieranym elementem sterującym jest specjalny silnik do rolet. Całość dopełnia specjalna odporna na odkształcenia belka obciążająca, która pracuje w specjalnych prowadnicach.
Dzięki takiej konstrukcji można wykonać rolety o dużych rozmiarach sięgających nawet 4m szerokości w jednym elemencie osłaniającym. Rolety typu screen są doskonałym uzupełnieniem jako boczna osłona pergoli. Kaseta, prowadnice oraz belka dolna zawsze lakierowana jest na dowolny kolor z palety RAL.
W ofercie posiadamy szeroką gamę specjalistycznych tkanin o różnej przezierności OF 0%, 1%, 3%, 4% . Tkaniny dostarczają nam firmy Serge-Ferrari oraz Copaco.

ZALETY PRODUKTU

Ochrona przed słońcem oraz wysoka odporność na warunki pogodowe.

Osłona przed owadami w przypadku niektórych tkanin

Podwyższona estetyka elewacji budynku

Gwarancja producenta

Możliwość łatwego sterowanie za pomocą pilota, programatorów czasowych lub czujników

Możliwość wykonania dużych wymiarów pojedynczej osłony

Zwiększenie prywatności

24 miesięcy gwarancji n mechaniczne elementy produktu, 60 miesięcy na niektóre rodzaje automatyki do rolet

Możliwość ukrycia skrzynki w elewacji

NASZE SCREENY CECHUJĄ SIĘ

Solidnym wykonaniem z wysokiej jakości materiałów

Długą żywotnością, bez potrzeby napraw

Bezpieczeństwem podczas użytkowania

DODATKOWE OPCJE

Dodatkowa opcja w roletach typu screen jest tzw zamek typu ZIP, jest to specjalny zamek umieszczony metodą ultradźwiękową wzdłuż bocznych krawędzi tkaniny. Zadaniem zamka jest utrzymywanie tkaniny w specjalnej kieszeni ze spienionego PCV w prowadnicy bocznej. Roleta screen typu ZIP podczas całego suwu pracy nie wypada z prowadnic, a specjalne element kieszeni korygują napięcie tkaniny.
Wersja kasety podtynkowej – to zaadaptowanie do najbardziej wymagającego rynku nieruchomości system rolet typu screen, system umożliwia wykonanie Screenów oraz Screenów ZIP w taki sposób aby jego kaseta mogła być całkowicie zabudowana, system posiada nośnik tynku oraz klapę rewizyjną umieszczoną od spodu kasety

W JAKI SPOSÓB CHCESZ STEROWAĆ SCREENAMI?

Sterowanie screenów występuje w następujących wariantach :
• mechanizmem korbowy ACEC z przekładnią kardana oraz korbą
• silnikowe sterowane przełącznikiem
• radiowe sterowane pilotem (nadajnikiem)

Posiadamy również najnowszy typ silników których sterowanie może odbywać się za pomocą włącznika i jednocześnie za pomocą pilota – drogą radiową. Taki rodzaj sterowania oznacza możliwość sterowania lokalnego z pomieszczenia w którym jest osłona oraz sterowanie przez większość obecnie stosowanych systemów domu inteligentnego. Dodatkowo istnieje możliwość współpracy z centralkami takich systemów radiowo. Sposób sterowania silnik-radio-centrala upraszcza instalację elektryczną oraz obniża jej koszt i stopień skomplikowania.

STEROWANIE RĘCZNE (TAŚMA)
STEROWANIE RĘCZNE (SZNUREK)
STEROWANIE RADIOWE (PILOT)
STEROWANIE RADIOWE Z MOŻLIWOŚCIĄ PODŁĄCZENIA PRZEŁĄCZNIKA

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ

Możesz wybrać najbardziej odpowiedni dla siebie termin na rozmowę o ofercie.

Firma

O firmie

Postaw na nas!

Współpraca

Metody płatności

Status zamówienia

Punkty sprzedaży

Pandemia COVID-19

Certyfikaty i referencje

Praca

Wiedza

Poradnik

Blog

Jak można zamówić nasze produkty ?

Gdzie mogę sprawdzić status mojego zamówienia?

Czy produkty posiadają gwarancję ?

Jaki jest termin realizacji zamówienia ?

Łódź
93-153

ul. Henryka 8
tel/fax: 42-680-05-77
tel: 660-44-62-62
tel: 793-303-339
biuro@decor-styl.pl

Szybki kontakt!
+
Wyślij!