Rolety podtynkowe

Są to rolety których skrzynka z mechanizmem ukryta jest pod elewacją, widoczny z zewnątrz jest tylko pancerz rolety. Klapa rewizyjna skrzynki znajduje się w niezabudowanej części co pozwala na ewentualny serwis czy naprawę.
SPRAWDZAM OFERTĘ

Rolety natynkowe

Są to rolety zewnętrzne które montowane są jak nazwa wskazuje do muru, na elewację. Widoczna z zewnątrz jest cała roleta wraz ze skrzynką. Ewentualny serwis odbywa się poprzez skrzynkę która jest dostępna z zewnątrz.
SPRAWDZAM OFERTĘ

Rolety antywłamaniowe

Są to rolety o podwyższonej odporności na włamanie. RC 3 i RC 2. Określają one zakres, w jakim dana konstrukcja jest w stanie stawić opór próbom sforsowania jej przy użyciu różnych zestawów narzędzi i przy działaniu różnych sił.
SPRAWDZAM OFERTĘ

Rolety nadstawne

Są to rolety zewnętrzne montowane na oknach, mogą być zastosowane zarówno w nowo wznoszonych obiektach, jak również podczas modernizacji budynków już istniejących podczas wymiany stolarki okiennej. System rolet nadstawnych charakteryzuje bezpośrednie osadzenie skrzynki rolety na ramie okiennej za pomocą właściwego profilu adaptacyjnego.
SPRAWDZAM OFERTĘ

Bramy rolowane

Są to bramy garażowe. Jak nazwa wskazuje pancerz bramy zostaje zrolowany w momencie jej otwarcia. Bramy rolowane zalecane są w miejscach o niewielkiej powierzchni aby zaoszczędzić w ten sposób miejsce.
SPRAWDZAM OFERTĘ
Szybki kontakt!
+
Wyślij!