MOSKITIERA DRZWIOWA

Moskitiera drzwiowa otwierana przeznaczona jest jako zabezpieczenie przed insektami w oknach balkonowych oraz przejściach o dużym natężeniu ruchu. Głównym elementem systemu moskitiery drzwiowej jest jej skrzydło rozwierane. Wykonane jest z wysokogatunkowego aluminium, profile skrzydła moskitierowego mają specjalną wielokomorową budowę a ścianki profilu są specjalnej grubości, całość złożona jest podobną metodą jak stolarka aluminiowa, połączenia wykonane są metodą skręcania lub zaciskania specjalnych wzmocnionych narożników.

W dolnej części moskitiery można zastosować wypełnienie z blachy aluminiowej o wysokości 100mm lub 300mm – wypełnienie nazywamy kopniakiem ponieważ prócz stabilizowania całego skrzydła moskitiery , umożliwia otworzenie moskitiery bez użycia rąk. Zawiasy moskitiery mogą być z mechanizmem sprężynowym który automatycznie zamknie moskitierę a zamki magnetyczne będą stabilizować skrzydło moskitiery w pozycji zamkniętej. Zawiasy w wersji sprężynowej posiadają unikalne rozwiązanie z regulacją napięcia mechanizmu sprężynowego regulowanego kluczem imbusowym, to z kolei umożliwia bardzo precyzyjne regulowanie prędkości oraz siły uderzenia moskitiery podczas zamykania. Na całym obwodzie skrzydła moskitierowego rozwieranego wsunięta jest wymienna uszczelka szczotkowa. Jej zadaniem jest dokładne uszczelnienie moskitiery oraz amortyzacja podczas automatycznego zamykania skrzydła moskitiery do okna.

Istnieje możliwość zastosowania różnej wysokości szczotek na poszczególnych elementach skrzydła, taka możliwość bardzo często wykorzystywana jest w momencie stosowania moskitiery na balkonach z ruchomym słupkiem kiedy jego płaszczyzna jest cofnięta względem reszty konstrukcji okna. Specjalną wersją moskitiery jest moskitiera drzwiowa z własną ościeżnicą. Ten typ moskitiery otwieranej stosowany jest wówczas gdy na ramie okna nie ma wystarczająco dużej powierzchni do zamocowania zawiasów lub zamków magnetycznych.

ZALETY PRODUKTU

Szeroka kolorystyka profili standardowych

Duża sztywność konstrukcji skrzydła dzięki wzmocnionym aluminiowym narożnikom

Możliwość zastosowania różnych wariantów siatki w kolorze szarym oraz czarnym.

Łatwy montaż

Osłona przed owadami w przypadku rolet zintegrowanych z moskitierą.

Wysoki poziom szczelność całej moskitiery dzięki specjalnemu systemowi wymiennych uszczelek.

24 miesięcy gwarancji na mechaniczne elementy produktu , 60 miesięcy na niektóre rodzaje automatyki do rolet

Możliwość lakierowania całej konstrukcji na dowolny RAL.

Możliwość wykonania 2 skrzydłowej moskitiery z ruchomym słupkiem

NASZE MOSKITIERY CECHUJĄ SIĘ

Solidnym wykonaniem z wysokiej jakości materiałów

Długą żywotnością, bez potrzeby napraw

Bezpieczeństwem podczas użytkowania

DOSTĘPNE KOLORY

Antracyt

Ciemny brąz

Orzech

Winchester

Złoty dąb

Biały

DODATKOWE OPCJE

Jedną z dodatkowych opcji w moskitierach otwieranych jest dodatkowa rama, która tworzy własną ościeżnicę dla skrzydła moskitierowego. Rozwiązanie to umożliwia zamocowanie moskitiery do ramy okna nawet wówczas gdy na ramie jest tylko 10 mm powierzchni płaskiej do montażu .

Dodatkową opcją dla moskitier z własną ościeżnicą jest uszczelnienie dolne pionowe, stosowane jest przy gdy konstrukcja okna balkonu posiada niski próg.

W standardowym wykonaniu zwykle moskitiera nie posiada poprzeczki, najczęstszym powodem takiego wyboru nabywcy jest chęć uzyskania wysokiego poziomu estetyki. Jednak jeśli nastąpi wybór moskitiery z poprzeczką , posiadamy dwa warianty. Pierwszy to wąska poprzeczka 30mm , natomiast drugi wariant poprzeczki to poprzeczka 80 mm posiadająca specjalny kształt dzięki któremu można wyeliminować klamkę i uchwyt do sterowania skrzydłem.

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ

Możesz wybrać najbardziej odpowiedni dla siebie termin na rozmowę o ofercie.

Firma

O firmie

Postaw na nas!

Współpraca

Metody płatności

Status zamówienia

Punkty sprzedaży

Certyfikaty i referencje

Praca

Wiedza

Poradnik

Blog

Jak można zamówić nasze produkty ?

Gdzie mogę sprawdzić status mojego zamówienia?

Czy produkty posiadają gwarancję ?

Jaki jest termin realizacji zamówienia ?

Łódź
93-153

ul. Henryka 8
tel/fax: 42-680-05-77
tel: 660-44-62-62
tel: 793-303-339
biuro@decor-styl.pl

Szybki kontakt!
+
Wyślij!