Roleta zewnętrzna nadstawna (żaluzja zewnętrzna zwijana w skrzynce nakładanej na okno) to typ osłony przeciwsłonecznej w specjalnej ocieplonej i wyciszonej skrzynce z PCV. Roleta tego typu montowana jest nie na elewacji lecz do okna a dokładniej na górnej ramie okna. Roleta wykorzystuje ościeżnicę okna jako bazę konstrukcyjną. Jej prowadnice mocowane są na specjalne wkręty czasem nazywane nyplami, a skrzynka przykręcana lub nasuwana na wcześniej zamocowany do górnej ramy ościeżnicy adapter . Roleta nadstawna wszystkie części konstrukcyjne posiada wykonane z PCV. Dostęp do mechanizmów rolety odbywa się od strony pomieszczenia. Dostęp ten realizowany jest przez klapę rewizyjną umieszczoną od spodu skrzynki lub od czoła skrzynki. W przypadku klapy rewizyjnej od spodu skrzynki nadstawnej, pionową wewnętrzną część rolety można całkowicie zabudować. Część zewnętrzną skrzynki jak i jej prowadnice można całkowicie zabudować.
Wszystkie elementy skrzynki jak i jej prowadnice standardowo wykonane są w kolorze białym (biel w masie pvc), wszystkie pozostałe kolory realizowane są wyłącznie jako okleiny, wynika to z tego że rolet nadstawnych z pcv nie można malować proszkowo na dowolny RAL.

Kolorystyka kurtyn-pancerzy rolet oraz listew dolnych występuje taka sama jak w przypadku rolet aluminiowych zewnętrznych natynkowych lub podtynkowych. Rolety nadstawnej nie można wykonać w standardzie antywłamaniowym RC2 lub RC3.

ZALETY PRODUKTU

Ochrona przed słońcem oraz wysoka odporność na warunki pogodowe.

Ochrona przed hałasem

Możliwość idealnego dopasowania prowadnic oraz skrzynki rolety do elewacji

Zwiększenie prywatności

Osłona przed owadami w przypadku rolet zintegrowanych z moskitierą.

Termoizolacja

24 miesięcy gwarancji na mechaniczne elementy produktu , 60 miesięcy na niektóre rodzaje automatyki do rolet

Szeroka kolorystyka skrzynek i prowadnic

Możliwość łatwego sterowanie za pomocą pilota, programatorów czasowych lub czujników.

NASZE ROLETY CECHUJĄ SIĘ

Solidnym wykonaniem z wysokiej jakości materiałów

Długą żywotnością, bez potrzeby napraw

Bezpieczeństwem podczas użytkowania

DOSTĘPNE KOLORY

Paleta kolorów oklein

DODATKOWE OPCJE

Nośnik tynku wewnętrzny lub/i zewnętrzny – bardzo przydatna opcja dodatkowa dzięki której uproszczone jest wykonanie zabudowy skrzynki. Od strony zewnętrznej zastosowanie nośnika jest szczególnie polecane zawsze podczas doklejania elementów ocieplenia ponieważ nośnik znacząco usztywnia skrzynkę i minimalizuje błędów po stronie wykonawcy ocieplenia lub elewacji. Należy nadmienić że najczęstszym błędem jest dociśnięcie pionowej ścianki rolety i zmniejszenie szczeliny skrzynki z której wysuwa się kurtyna rolety.

nakładki boczne – element, który zasłania wkręty montażowe w bokach rolety po stronie wewnętrznej, opcja ta skierowana jest na niektóre rynki europejskie na których z powodu mniejszej grubości ścian, część skrzynki wystaje z muru do wewnątrz pomieszczenia.

konsole statyczne – opcja szczególnie polecana do szerokich okien, konsola umożliwia prawidłowe przenoszenie obciążeń okna na nadproże i eliminuje drgania górnej ramy okna oraz skrzynki podczas zamykania ciężkich skrzydeł.

W JAKI SPOSÓB CHCESZ STEROWAĆ ROLETAMI?

• ręczne na taśmę z automatycznym zwijaczem
• przy dużych roletach w wersji ręcznej taśmy stosowany jest zwijacz korbowy
• mechanizmem sprężynowym z blokadą na dole zamkiem baskwilowym
• sterowanie mechanizmem kardana ACEC i korbą (korba markizowa)
• silnikowe sterowane przełącznikiem
• radiowe sterowane pilotem (nadajnikiem)
posiadamy również bardzo szeroki asortyment nowoczesnych silników z możliwością wpięcia ich w większość obecnie stosowanych systemów domu inteligentnego, oraz możliwość współpracy radiowej z kompatybilnymi centralkami systemów domu inteligentnego. Wariant taki znacznie upraszcza instalację elektryczną oraz ułatwia późniejszą konfigurację napędów.
STEROWANIE RĘCZNE (TAŚMA)
STEROWANIE RĘCZNE (SZNUREK)
STEROWANIE RADIOWE (PILOT)
STEROWANIE RADIOWE Z MOŻLIWOŚCIĄ PODŁĄCZENIA PRZEŁĄCZNIKA

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ

Możesz wybrać najbardziej odpowiedni dla siebie termin na rozmowę o ofercie.

Firma

O firmie

Postaw na nas!

Współpraca

Metody płatności

Status zamówienia

Punkty sprzedaży

Certyfikaty i referencje

Praca

Wiedza

Poradnik

Blog

Jak można zamówić nasze produkty ?

Gdzie mogę sprawdzić status mojego zamówienia?

Czy produkty posiadają gwarancję ?

Jaki jest termin realizacji zamówienia ?

Łódź
93-153

ul. Henryka 8
tel/fax: 42-680-05-77
tel: 660-44-62-62
tel: 793-303-339
biuro@decor-styl.pl

Szybki kontakt!
+
Wyślij!