ROLETY DZIEŃ-NOC

Rolety DZIEŃ/NOC to funkcjonalne połączenie dwóch rodzajów produktów osłonowych, dekoracyjnych rolet materiałowych oraz funkcjonalnych żaluzji poziomych. Produkt ten podobnie jak żaluzje poziome umożliwia płynną regulację natężenia światła wpadającego do pomieszczeń a jednocześnie z uwagi na brak elementów o płaszczyźnie poziomej jak lamele w żaluzjach zminimalizowany jest osiadanie kurzu. Dodatkowo rolety D/N w chwili obecnej posiadają największy zbiór tkanin w różnych kolorach i wzorach a także strukturach siatki przeziernej.
Tkanina do rolet dzień/noc jest zbudowana naprzemiennie z pasów zasłaniających i tych, które przepuszczają światło, najczęściej jest to delikatna przezierna siateczka.
Dzięki tak zbudowanej tkaninie, możemy dowolnie panować nad światłem i płynnie dopasować jego natężenie w pomieszczeniu do naszych potrzeb.
System dzień/noc posiada mechanizm samoblokujący, który umożliwia zatrzymanie rolety -tkaniny na dowolnej wysokości. Boczne prowadzenie tkaniny jest realizowane podobnie jak w roletach standard za pomocą wielu typów prowadnic.

ZALETY PRODUKTU

Ochrona przed słońcem oraz wysoka odporność na warunki pogodowe.

Możliwość regulacji natężenia światła

Produkt na wymiar

24 miesięcy gwarancji na mechaniczne elementy produktu , 60 miesięcy na niektóre rodzaje automatyki do rolet

Zwiększenie prywatności

NASZE ROLETY CECHUJĄ SIĘ

Solidnym wykonaniem z wysokiej jakości materiałów

Długą żywotnością, bez potrzeby napraw

Bezpieczeństwem podczas użytkowania

OPCJE DODATKOWE

„CHILD SAFETY” – system bezpiecznej obsługi łańcuszka koralikowego w postaci napinacza łańcuszkowego oraz zrywanych złączek zgodny z normą PN-EN 13120 i stosowany obligatoryjnie w roletach do których mają dostęp najmłodsi użytkownicy.

STEROWANIE

Napęd ręczny – koralikowy napęd ręczny wraz z wbudowanym mechanizmem samohamującym jest standardowym wyposażeniem rolet materiałowych. W zależności od typu rolety stosowany jest łańcuszek koralików mini o średnicy fi 3,2 mm lub łańcuszek standard o średnicy kulek 4,5mm.Kolory łańcuszka to biel, brąz, toffi, oraz metalowy a na specjalne życzenie kolory pozostałe takie jak żółty zielony czerwony itp. Napęd elektryczny – Nowością jaką wprowadziliśmy do oferty jest napęd Yooda 15LEUS, jest to miniaturowy silnik do rolet materiałowych sterowany za pomocą nadajnika-pilota. Silnik posiada wbudowaną baterię umożliwiającą wykonanie około 60 cykli, nie wymagane jest stałe zasilanie silnika a sama bateria ładowana jest za pomocą wtyku mikro USB i ładowarki do telefonu. Gniazdo ładowania ukryte jest pod boczną osłonką mechanizmu, a konieczność ładowania sygnalizowana jest wizualnie za pomocą diody LED. W roletach dzień-noc napęd posiada możliwość zasłonięcia okna w pozycji dzień, wykorzystywana jest do tego pozycja komfortowa tzw. trzecia krańcówka.

SPECYFIKACJA

Roleta materiałowa dzień-noc składa się z:

• kasety aluminiowej lub PCV w kolorze konstrukcji okna posiada rurkę nawojową oraz opisany już mechanizm napędowy – samohamujący .

• tkaniny zakończonej specjalną belką umożliwiającą rolowanie tkaniny, którego zadaniem jest obciążanie tkaniny oraz płynne przesuwanie pasów przedniej i tylnej strony tkaniny dzień-noc

• prowadnic które utrzymują tkaninę dzień-noc blisko szyby podczas uchylania okna oraz zapobiegania ruchów tkaniny podczas przeciągów. prowadnice są wykonane z PCV lub aluminium, które posiadają różne wymiary oraz kształty. Rozmiar oraz kształt prowadnic dobierany jest do typu okna oraz grubości i kształtu listew przyszybowych . Rolety dzień-noc mocujemy najczęściej do listew przyszybowych, które są wymiennym elementem okna. Montaż tego typu zaliczany jest do małoinwazyjnych ponieważ nie narusza się konstrukcji nośnej skrzydła okiennego. Można również zamontować roletę w sposób bezinwazyjny, nie ma wtedy żadnej ingerencji w konstrukcję skrzydła okiennego i cały system rolety dzień – noc wraz z jego prowadnicami jest przyklejony i zawieszony na specjalnych wieszakach. Wadą tego rozwiązania jest zwykle mniejszy kąt rozwarcia skrzydła. Rodzaje rolet dzień- noc w kasecie

• Standard DZIEŃ-NOC roleta materiałowa z tkaniną dwustronną w pasy, z regulacją natężenia światła, montaż do listwy przyszybowej, wymiary w zakresie 250mm – 1500mm oraz wysokość 250mm – 2100mm

• Przestrzenna bezinwazyjna – w wersji Dzień-Noc lub z tkaniną dwustronną montaż do listwy przyszybowej lub do skrzydła, wymiary w zakresie szer. 250mm – 1500mm oraz wysokość 250mm – 2100mm

• Wielkogabarytowa dzień – noc – w wersji standard z tkaniną dwustronną montaż do skrzydła okna lub do ściany, wymiary w zakresie szer. 600mm – 2500mm oraz wysokość w zakresie 600mm – 3200mm . Istnieje możliwość montażu do sufitu Konserwacja Tkaniny dzień- noc pokryte są specjalną powłoką, która sprzyja użytkowaniu oraz zabezpiecza tkaninę przed działaniem UV. Rolet nie należy prać w pralce lub ich prasować. Do czyszczenia należy użyć odkurzacza ze specjalną końcówką szczotkową lub wilgotnej mikrofibry.

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ

Możesz wybrać najbardziej odpowiedni dla siebie termin na rozmowę o ofercie.

Firma

O firmie

Postaw na nas!

Współpraca

Metody płatności

Status zamówienia

Punkty sprzedaży

Certyfikaty i referencje

Praca

Wiedza

Poradnik

Blog

Jak można zamówić nasze produkty ?

Gdzie mogę sprawdzić status mojego zamówienia?

Czy produkty posiadają gwarancję ?

Jaki jest termin realizacji zamówienia ?

Łódź
93-153

ul. Henryka 8
tel/fax: 42-680-05-77
tel: 660-44-62-62
tel: 793-303-339
biuro@decor-styl.pl

Szybki kontakt!
+
Wyślij!