793-303-339
 biuro@decor-styl.pl
Facebook

O firmie

Historia

Nasza firma powstała w 2002 r. jednak tradycje sięgają roku 1992, wywodzimy się z branży stolarki okiennej dlatego naszym klientom oraz stałym partnerom handlowym jesteśmy w stanie zaoferować produkty najwyższej jakości. Wykwalifikowana kadra, ciągły rozwój oraz wprowadzanie nowych produktów to gwarancja sprostania wymaganiom wszystkich odbiorców. Jesteśmy prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem wyspecjalizowanym w produkcji i instalacji osłon okiennych, posiadając ponad 10 letnie doświadczenie nabyte dzięki zaufaniu szerokiego grona zadowolonych klientów jesteśmy w stanie wykonać każde nawet najbardziej nietypowe i indywidualne zlecenie.

Słuchamy opinii

Jeżeli uważają Państwo że można poprawić coś w naszych produktach lub w obsłudze prosimy o natychmiastowy kontakt na nasz specjalny email: uwagi"@"decor-styl.pl

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę rolet materiałowych, żaluzji pionowych, rolet zewnętrznych oraz moskitier ramkowych i drzwiowych, charakteryzują się europejskim standardem oraz przystępną ceną.

Nasze wyroby wykonane są w oparciu o nowoczesne komponenty chronione patentem i materiały posiadające atesty i certyfikaty.

Nasz cel

W swojej pracy mamy jeden podstawowy cel jakim jest wykonywanie usług najwyższej jakości w połączeniu z wysoką kulturą obsługi. Dlatego dokonujemy wszelkich starań aby każdy klient był w pełni zadowolony z naszej obsługi. Stale udoskonalając nasze produkty dążymy również do perfekcji na każdym etapie obsługi naszego klienta od pomiaru poprzez produkcję aż do finalnego etapu jakim jest montaż.

Dlaczego warto u nas dokonać zakupu ?

  • zapewniamy profesjonalną obsługę
  • jesteśmy profesjonalistami w naszej branży
  • posiadamy ogromną kolekcję tkanin oraz pozostałych komponentów
  • oferujemy profesjonalny montaż rolet, żaluzji, plis
  • oferujemy bezpłatny pomiar i wycenę u klienta
  • dzięki dużemu zapleczu magazynowemu zapewniamy krótki termin realizacji
  • naszą najlepszą reklamą są nasi zadowoleni klienci
  • wystawiamy faktury VAT
  • oferujemy pogwarancyjny serwis i naprawy rolet, żaluzji na terenie całego województwa łódzkiego
  • posiadamy stacjonarną siedzibę oraz autoryzowane punkty sprzedaży w takich miastach jak:

Łódź, Bełchatów, Piotrków Trybunalski, Rawa Mazowiecka, Radomsko, Głowno, Łęczyca, Zgierz, Zd. Wola, Sieradz, Szadek, Łask, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Warszawa.

Bezpłatny pomiar oferujemy w takich miejscowościach jak:

 - Łódź

 - Bełchatów

 - Piotrków Trybunalski

 - Rawa Mazowiecka

 - Radomsko

 - Głowno

 - Łęczyca

 - Zgierz

 - Zd. Wola

 - Sieradz

 - Szadek

 - Łask

 - Aleksandrów Łódzki

 - Konstantynów Łódzki

 - Pabianice

 - Warszawa